SEKCJA MENU DESKTOP
SEKCJA MENU2 DESKTOP
SEKCJA POKAZ DESKTOP
SEKCJA TRESC DESKTOP

GRZEGORZ LEWICKI
Magister optometrii (NO15204)

Jestem magistrem optometrii, terapeutą wzrokowym, optykiem okularowym. Ukończyłem Optykę Okularową i Optometrię na Uniwersytecie Warszawskim oraz Optometrię Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Prowadzę profesjonalne badania wzroku oraz terapie wzrokowe u osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Dobieram korekcję do okularów (w tym złożonych konstrukcji: pryzmatycznych, progresywnych, okularów do pracy biurowej), aplikuję soczewki kontaktowe (w tym: toryczne do korekcji astygmatyzmu, progresywne do korekcji starczowzroczności).

Grzesiek

Specjalizuję się w diagnostyce i terapii zaburzeń wzrokowych: widzenia obuocznego (zezach jawnych, ukrytych), niedowidzenia, tłumienia międzyocznego, dysfunkcji akomodacji, ruchów oczu, fiksacji (celowania), konwergencji (zbieżności oczu), percepcji wzrokowej.

Swoją wiedzę uzupełniałem uczestnicząc w wielu konferencjach i kursach. Ukończyłem m.in. 3 kursy z zakresu Terapii Wzrokowej prowadzone przez prof. W.C. Maplesa (USA).

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki (PTOO). Byłem Członkiem Zarządu PTOO w kadencji 2014-2016. W swojej aktywności zawodowej pracowałem dla kilku prywatnych praktyk optometrycznych oraz sieci optycznych, w tym w Wielkiej Brytanii.

 

 

MONIKA MODZELEWSKA
Optometrystka (NO18402)

Jestem terapeutką wzrokową, optometrystką, a także optykiem okularowym. Ukończyłam studia I stopnia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Optyka Okularowa i Optometria, a także kurs dotyczący terapii wzrokowej, prowadzony przez dr W. C. Maplesa oraz dr W. DeRosiera.


Monika

W firmie Dobry Optometrysta prowadzę terapie wzrokowe z dziećmi, młodzieżą, a także osobami dorosłymi, wykonuję badania wzroku, jak i aplikuję soczewki kontaktowe.

Należę również do Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki (PTOO).

 

 

KAMIL BOŻUCHOWSKI
Magister optometrii (NO13405)

Jestem absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Optometria (2016 r.) oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Optyka Okularowa i Optometria (2013 r.).

Swoim pacjentom staram się pomóc dobierając najbardziej optymalną korekcję okularową i/lub soczewkami kontaktowymi, stosując terapią wzrokową oraz instruując o prawidłowej higienie i strategii pracy wzrokowej. Z zakresu terapii wzrokowej zajmuję się m.in.: dolegliwościami wzrokowymi, zezami, niedowidzeniem, problemami w nauce związanymi z procesem widzenia (optodysleksja, dysleksja).

Kamil

W swojej praktyce zawodowej od 2013 r. zajmuję się badaniami optometrycznymi oraz terapią wzrokową u dorosłych i dzieci. Swoją wiedzę poszerzam uczestnicząc na licznych kursach, konferencjach i warsztatach z zakresu optometrii oraz terapii wzrokowej. Ukończyłem serię szkoleń terapii wzrokowej (poziom zaawansowany) prowadzone przez prof. W. C. Maplesa (USA). Uczestniczyłem również w szkoleniu z neurooptometrii, którego prelegentem był dr Wes DeRosier (USA). Moimi tematami zainteresowań jest terapia wzrokowa i percepcja wzrokowa.

W ramach tego przeprowadziłem badania nad wpływem aktywności umysłowej na percepcję wzrokową w zakresie pracy magisterskiej oraz byłem prelegentem w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli na temat: "dysleksja, optodysleksja – nauczyciel a uczeń z problemami w nauce".

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki.

-
-
ZAPISY ONLINE